Moja historia

Mając 12 letnie doświadczenie w branży postanowiłem od 2008 roku prowadzić firmę stolarską FRONT w Gdańsku. Meble na wymiar projektuję, wykonuję i montuję w różnych konfiguracjach, z różnych materiałów. Wszystkie je łączy indywidualny projekt – jak przystało na meble na zamówienie.

Nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych. Zaprojektuję meble dla każdej dostępnej przestrzeni, nawet tej niewielkiej, by jak najlepiej ją wykorzystać. Meble na zamówienie w Trójmieście i okolicach wykonuję od wielu lat. Pracowałem w różnych warunkach i na różnych materiałach, dlatego wiem, jak zapewnić klientom najwyższą jakość w rozsądnej cenie.

Stawiam na ciągły rozwój, dlatego proponuję Klientom nowoczesne rozwiązania: otwieranie szuflad „na dotyk”, beztrzaskowe zamykanie czy systemy półek cargo. Służę radą w wyborze rodzajów, wzorów, kolorów płyt, blatów i frontów. Dbam o porządek w trakcie i po montażu mebli.

user_group 26pxWspółpraca szkołami i przedszkolami

Na stałe współpracuję z Trójmiejskimi szkołami i przedszkolami. Wykonałem meble na wymiar dla sklepów, biur i firm usługowych. Klienci doceniają moje poczucie estetyki oraz pomysłowość. Chwalą za dotrzymywanie terminów, dlatego chętnie polecają mnie swoim znajomym i rodzinie.

document_edit 26pxMoje umiejętności

Moje umiejętności potwierdza Dyplom ukończenie Szkoły Stolarskiej oraz liczne rekomendacje Klientów.

Zadzwoń i umów się na projekt, pomiar i wycenę!

Przekonaj się, że meble kuchenne wykonane przeze mnie mogą być stylowe i w przystępnej cenie! Tel.: 785 055 785.