Meble kuchenne

Od lat zajmuję się projektem, wykonaniem i montażem mebli kuchennych w Gdańsku i okolicach. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i zdobytym umiejętnościom sprawię, że Twoje nowe meble będą praktyczne, stylowe i posłużą na wiele lat.

gear 26px-2Funkcjonalność

Projektuję kuchnie zgodnie z zasadą trójkąta roboczego. Podstawowe urządzenia – lodówka, zlew, kuchenka – umieszczam w wierzchołkach trójkąta. Dzięki temu wyjmowanie produktów z lodówki, mycie i gotowanie przebiega płynnie, bez niepotrzebnej krzątaniny. W dobrej kuchni wszystko jest pod ręką. Dlatego wykorzystuję nowoczesne okucia firmy Blum, Peka, Gamet, Nomet oraz inne akcesoria.

tools 26pxMateriały

Stosuję zarówno polskie drewno: dąb, buk, akację, jesion, jak i drewno egzotyczne. Na specjalne życzenie klienta mogę wykonać meble ze wskazanego materiału.

home 26pxOdpowiednia aranżacja

Wykonuję kuchnie we wszystkich formach: zamkniętej, otwartej, aneksu, a także w różnych stylach: nowoczesnym, tradycyjnym, retro. Projektując i wykonując kuchnię, dbam by była integralną częścią całego domu. Dlatego dopasowuję jej formę i styl do charakteru domu. Zachęcam do wyboru kuchni otwartej oraz aneksów. Taki układ ułatwia przemieszczanie, umożliwia wgląd na salon, powiększa i otwiera przestrzeń.

checklist 26px-2Estetyka

O wyglądzie i jakości kuchni decydują materiały. To one zapewnią jej piękny wygląd na wiele lat. Wykonując meble kuchenne Trójmiejskim Klientom, wykorzystuję m. in. produkty renomowanych i sprawdzonych firm:

logo-drewpollogo-hettichlogo-hranipexlogo-eggerlogo-alwoodlogo-niemannlogo-zoballogo-kronopollogo-spaxlogo-tekalogo-schilsner     

Zadzwoń i umów się na projekt, pomiar i wycenę!

Przekonaj się, że meble kuchenne wykonane przeze mnie mogą być stylowe i w przystępnej cenie! Tel.: 785 055 785.